Havuz Alan Kapatma

Ekonomik Havuz Kapatma

Ekonomik havuz kapatma sistemleri sayesinde soğuk kış aylarında kullanamadığınız, kirlenen havuzunuz için sıra dışı bir çözümümüz var. Bu sayede artık kış aylarında havuzunuz kullanılabilecek.
Tenis Kortu Kapatma

Tenis Kortu Kapatma

Tenis kortları tenis toplarının ıslanmasından dolayı hiç bir şekilde kullanılamaz. Tenis dersleri için uygun alan kapatma ürünümüz sayesinde kış ayların

Uygulama Şekilleri

Sadece dikdörtgen ve kare yapılarda yapılabilen bazı yapılara nazaran Balonist sistemler, istenilen bir çok şekilde üretilebilmektedir. Alanınız ne şekilde olursa olsun bizde bir çözüm mutlaka vardır.

Servis ve Bakım

Balonist sistemler, servis ve bakım gerektirmeyen sistemlerdir. Böyle sistemler sadece yılda bir kez kurulum aşamasında motor kontrolü ile yapılabilir. Balonist Servisi her zaman hizmetinizde.

Bayilik ve Distribütörlük

Bulunduğunuz ilde veya bölgede bayimiz olabilir veya bulunduğunuz ülkede distribütörümüz olabilirsiniz, ürünlerimizi satabilecek potansiyele sahip şirketiniz varsa başvurun değerlendirelim.

Aydınlatma ve İklim

Aydınlatma için oldukça çok çözümü olan Balonist sistemler sayesinde istenilen aydınlık sağlanabilir ve ısıtma sistemleri sayesinde istenilen iklim istenilen ısı sağlanabilir, yaz kış kullanılır.

Endüstriyel Yapılar

Şişme Depolama Alanı, şişme fabrika, hangar, şeker depolama ve tarım sektöründe, tahıl depolama ve daha bir çok iş için kullanılabilecek bu sistemler sayesinde  maliyetiniz oldukça düşecek.

Acil Müdahale Çadırları

Balonist yapıların içerisinde bir çok iş ve event yapılacağı bileceği gibi, afet bölgelerinde de rahatlıkla, verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu yapıların ısınması, elektrik kesintisinde de çalışması mümkündür.

Değerli Referanslarımız

İşimizle ilgili engin tecrübeye sahip olmamız ve yaptığımız işi seviyor olmamız bize her geçen gün yeni müşteriler kazandırmakta ve eski müşterilerimizin geri dönüşünü çoğaltmaktadır. Referanslarımızı görmek için tıklayınız.