Hakkımızda

Şişme ürünler konusunda uzman kuruluşumuz tasarımından üretimine, teslimatından satış sonrası servis hizmetlerine kadar yüksek titizlik ile çalışıp, öncelik olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

BALONİST müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenilirliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

Gelişmiş Planlama

Alanının en uzman ve en başarılı firması olarak projelerinizde sizlere sektörel olarak geniş planlama sunmaktayız.

Proje Yönetimi

Yapılacak projelerde uygulama ve fikir alanında geniş bir destek ve baştan sona projenin yönetimini sağlıyoruz..

Tecrübeli Kadro

Uzun yıllar kendi sektörü konusunda çalışmalar yapmış, tecrübeli yönetici ve personel kadrosuna sahibiz.